راوی، رپر ویکس، در مورد دوستی نزدیکش با کای از اکسو و تمین از شاینی حرف زد♥️✨

راوی در قسمتی از برنامه ی “ویدئو استار” که ۱۲ـم ژوئن پخش شد حضور داشت و در مورد دوستیش با کای از #EXO و تمین از #SHINee حرف زد✨

از راوی سوال شد “با اینکه خیلی با هم صمیمین چرا یک گروه چت نساختین؟”
راوی در جواب گفت:
“ما قبلا یه گروه چت داشتیم و خیلیم حرف میزدیم، اما این روزا، اونا سرشون خیلی شلوغه!
بخاطر اینکه سرشون شلوغه ، خیلی بی حوصله میشیم و برای همین اینجوری راحت تریم..ما زیاد با هم تماس نمیگیریم”

وقتی بنظر میومد مجریا با حرف راوی که «ما خیلی بهم نزدیکیم اما زیاد باهم تماس نمیگیریم» گیج شده بودن، راوی گفت :
“ماها وقتی یه زمان آزاد بین کارامون پیدا میکنیم، دوست داریم کارای خودمونو انجام بدیم و چن وقت یه بار دور هم جمع میشیم! در مورد گروه چت، من چن وقت بعدش پاکش کردم و بعدا ازشون پرسیدم که چون یه مدتی گذشته، لازمه که گروه بزنیم دوباره؟ و اونا گفتن’کسی که گروه چتو میسازه اذیت میشه”
اشاره به این موضوع داشتن که ممکنه پیامی رو خیلی سریع چک نکنن و جواب ندن. 🌈

راوى گفت:
"منم مثل اونا خيلی سریع جواب پیامام رو نمیدم یا چکشون نمیکنم و وقتی یادمون میوفته با خودمون میگیم«اوه! من باید به این جواب میدادم؟»”

مجریا از راوی خواستن تا از طریق برنامه به کای و تمین پیام ویدئویی بده و راوی پیامشو اینجوری شروع کرد:
“ماها سرمون شلوغه، اما همیشه هوای همدیگه رو داریم، به همدیگه فکر میکنیم و وقتی یکیمون به صحبت کردن نیاز داره وقتمونو خالی میکنیم...
امیدوارم هممون بتونیم سلامت بمونیم” 🦋

راوی خیلی ناگهانی احساساتی شد و گریه اش گرفت و وقتی مجریا ازش پرسیدن چرا گریه میکنه، اون در جواب گفت بخاطر اینه که دوستاش اخیرا زمانهای سختی رو میگذرونن💔

همینطور ادامه داد:
“امیدوارم هممون سالم و سلامت بمونیم و مثل همیشه بهترین تلاشمونو توی کارهایی که انجام میدیم به کار بگیریم و حامی همدیگه باشیم ، امیدوارم برای مدت طولانی ای دوست بمونیم..”