با توجه به مسافرت های پی در پی Jessica به هنگ کنگ شایعات ازدواجش با Tyler Kwon دوباره از سر گرفته شده و شایعات دیگری از جدایی اش از گروه هم منتشر شده !!
اخیراً تعداد سفرهای Jessica به هنگ کنگ زیاد شده است . او به تازگی در یک رویداد در هنگ ک
نگ به نام 2014 Mission Hills World Celebrity Pro-AM حضور داشته است و به گفته مطبوعات چینی در آنجا به خبرنگاران گفته است : « من خیلی خیلی هیجان زده هستم که زندگی جدیدی را شروع می کنم »
بعد از انتشار این اخبار او اظهار داشت : « من واقعاً برنامه خاصی برای مسافرت هایم ندارم . اما من دوست دارم به همه شهرها بروم و واقعاً عاشق هنگ کنگ هستم و بنابراین اغلب به آنجا سفر می کنم . من واقعاً مسافرت کردن را دوست دارم و به همین دلیل زیاد سفر می کنم »
همچنین به طور مستقیم درباره شایعات ازدواجش با Tyler Kwon پاسخ داد : « این حقیقت ندارد . من هیچ برنامه ای برای ازدواج در آینده نزدیک ندارم و بنابراین در آینده خیلی دور این کار را خواهم کرد »
شایعات ازدواج با او زمانی به اوج خود رسیده بود که خبر جدایی Jessica از SNSD منتشر شد و اغلب طرفدارانش عقیده داشتند که به دلیل ازدواجش از گروه جدا شده اما او این خبر را تکذیب کرد .
همچنین شایعات دیگری از دلیل جدایی اش وجود داره گفته شده چون Jessica یک برند جدید رو تو خط مد راه اندازی کرده کمپانیش یعنی SM ازش خواسته نصف درآمدش را باید به کمپانی بده و او هم قبول نکرده به همین دلیل از گروه عذرش رو خواستند . چون SM معتقده که Jessica با نام SM به این شهرت رسیده و مسلماً درآمدش از این خط مد هم به واسطه شهرتش خواهد بود !!

با توجه به مسافرت های پی در پی Jessica به هنگ کنگ شایعات ازدواجش با Tyler Kwon دوباره از سر گرفته شده و شایعات دیگری از جدایی اش از گروه هم منتشر شده